محصولات پائولا

PAOLA ABRASIVE GROUP

محصولات پائولا

در صفحه محصولات پائولا به راحتی می توانید محصولات مورد نظر خود را انتخاب نمایید و در مورد آن بصورت کامل در صفحه مخصوص همان محصول اطلاعات کافی را کسب کنید. همانطور که مشخص است گروه ساینده و سنباده پائولا بصورت تخصصی و جامع صرفا فعالیت خود را در زمینه واردات انواع ساینده محدود کرده است و تمرکز محصولات پائولا در این مجموعه مربوط به انواع ساینده و سنباده می باشد. به همین دلیل کیفیت محصولات پائولا در بالاترین درجه کیفی قرار دارد و مورد استقبال قرار گرفته است.

سنباده دیسکی پائولا

الماس قیراطی

سنباده پوساب پائولا

سنگ دیاموند

صفحه محصولات سایت پائولا

راهنمای صفحه محصولات پائولا

در این صفحه هر محصولی را که انتخاب کنید، وارد صفحه جدیدی می شود که اطلاعات جامع و کاملی درباره محصول مورد نظر در اختیار کاربر قرار می دهد. همچنین جدول کاتالوگ محصول هم بصورت واضح در پایین هر صفحه قرار شده است که می توانید اطلاعات محصول مورد نظر خود را به راحتی در آنجا بیابید. درضمن در صورت نیاز به سفارش در پایین هر محصول فرم سفارش قرار داده شده است که به راحتی می توانید از آن جهت ارسال سفارش به گروه ساینده پائولا اقدام نمایید که کارشناسان فروش ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

خواهشمندیم قبل از سفارش با دقت محصول خود را انتخاب کنید و مشخصات خود را در فرم سفارش کامل پر نمایید تا دسترسی تماس با مشتریان گرامی سهل شود و کیفیت خدمات ما در بخش فروش ارتقاء یابد.

محصولات پائولا :

فلاپ دیسک پائولا : یکی از محصولات پائولا، فلاپ دیسک پائولا است که ساخته شده از چندین پره سنباده بر روی صفحه فایبرگلاس توسط چسب مخصوص می چسبد و در نهایت روی دستگاه فرز بسته می شود و عملیات سایش را انجام می دهد. 

سنباده پشت کرکی پائولا : پشت کرکی محصولی است که از ترکیب سنباده کاغذی و کرک که به پشت آن می چسبد متصل می شود تشکیل می شود که از آن برای سایش انواع سطوح استفاده می شود. سنباده پشت کرکی پائولا یکی از بهترین محصولات پائولا می باشد.

سنباده رولی پائولا : سنباده رولی در نوع کاغذی و پارچه ای تولید می شود که بیشتر نوع پارچه ای پر مصرف است. در این نوع سنباده دانه های ساینده روی پارچه و یا کاغذ توسط نوع خاصی از رزین می چسبند. سنباده رولی پائولا محصولی بسیار با کیفیت است که اگر مناسب با نوع قطعه خود آن را انتخاب کنید از انتخاب خود بسیار رضایت خواهید داشت.

پد پشت کرکی پائولا : در واقع پد پشت کرکی ابزار واسطی است که بین سنباده پشت کرکی و دستگاه فرز قرار می گیرد که یک طرف آن دارای مهره جهت اتصال به دستگاه فرز است و طرف دیگر جهت سطحی خشن و زیر دارد برای اتصال به کرک سنباده پشت کرکی. پد پشت کرکی پائولا یکی از محصولات با کیفیت و معتبر در بازار است که از بهترین نوع مواد پلاستیکی تولید شده است و همین امر منجر به افزایش کیفیت آن گردیده است.

سنباده دیسکی پائولا : همانطور که از نام این محصول پیدا است سنباده دیسکی از نوعی فیبر سخت تشکیل شده که دارای ضخامت بیشتر از 2 میلیمتر است و پودر سنباده توسط نوع خاصی از رزین روی آن چسبیده می شود. این سنباده دیسکی نیازی به واسط برای اتصال به دستگاه فرز ندارد زیرا در مرکز آن سوارخی وجود دارد که می توان آن را بصورت مستقیم روی دستگاه فرز نصب کرد. در واقع سنباده دیسکی نسل قدیمی سنباده پشت کرکی است.

سنباده پوستاب پائولا : این نوع سنباده نوعی سنباده کاغذی است که دانه های ساینده توسط رزین روی آن سوار شده است و رزین این محصول از نوع ضد آب است و می توان آن را به همراه آب استفاده کرد. این سنباده بیسار منعطف است و می توان از آن در هر صنعتی استفاده نمود.

سنگ برش و ساب پائولا : این نوع ساینده پر مصرف ترین نوع ساینده در جهان است که توسط آن عملیات برش و ساب انجام می شود و تقریبا اکثر مردم با آن آشنایی دارند یا حداقل هنگام کار کردن دیگران در کوچه و خیابان رویت کرده اند. که بطور کلی در 2 نوع برش که برای برش قطعات است و نوع ساب که جهت ساییدن سطوح مورد استفاده قرار می گیرند.

الماس قیراطی پائولا : ما توسط سنگهای ساینده و سنگ سنباده قطعات مختلف را سنگزنی می کنیم پس از مدتی استفاده چشمه سنگ سنباده پر می شود و سطح سنگ سیقلی می شود و دیگر از قطعه براده برداری نمی کند. ما توسط الماس قیراطی از روی سنگ براده برداری می کنیم. الماس قیراطی بسیار سخت است و می توان گفت جز سخترین عنصر در جهان است به همین دیلیل به راحتی می تواند از روی سنگ سنباده براده برداری کند.

سنگ دیاموند و CBN پائولا : این سنگ نوع پشرفته و جدید سنگ سنباده است که بنده آن فلزی و معمولا آلومینیوم و بسته به تیپ آن در بخشی از آلومینیوم از خمیر الماس ایتفاده شده است که این محصول نسبت به سنگ سنباده عمر بسیار طولانی تر و همچنین قدرت براده برداری بیشتر دارد.

همه موارد فوق را می توانید در صفحه محصولات پائولا بیابید و با انتخاب هر کدام دسترسی شما به اطلاعات آن محصول برای شما فراهم می شود. گروه ساینده و سنباده پائولا حساسیت بسیار زیادی نسبت به کیفیت محصولات پائولا دارد بنابراین در مراحل مختلف کیفیت محصولات پتئولا مورد بررسی قرار می گیرد.

صفحه محصولات پائولا

صفحه محصولات پائولا
صفحه محصولات پائولا

 

محصولات پائولا
صفحه محصولات پائولا
صفحه محصولات سایت پائولا
محصولات پائولا
محصولات پائولا
صفحه محصولات پائولا
صفحه محصولات سایت پائولا
محصولات پائولا
صفحه محصولات پائولا
5/5 - (139 امتیاز)
جهت خرید سهم عمده با ما در تماس باشید