سوالات متداول

PAOLA ABRASIVE GROUP

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

سوالات متداول پائولا

سوالات متداول سایت پائولا

در این بخش تلاش شده است که به تمام سوالات عمومی که اطریق ایمیل و شبکه های اجتماعی برای ما فرستاده اید در حد امکان پاسخ دهیم. که بخش عمده از سوالات اصلی شما در بخش سوالات متداول سایت پائولا پاسخ داده شود. بخش سوالات متداول پائولا هر ماه بروزرسانی خواهد شد تا بتوانیم اطلاعات جامع درباره سوالات مربوط به ساینده و سنباده در اختیار مصرف کنندگان گرامی قرار دهیم.

همانطور که می دانید کاربردی ترین بخش یک سایت سوالات متداول است که شما می توانید در آنجا پاسخ بسیاری از سوالات خود را در آنجا بیابید.

سوالات متداول

سوالات متداول پائولا

انواع مختلفی از فلاپ دیسک در بازار موجود است اما تفاوت آنها در قیمت و کیفیت آن است. با توجه به شرایط فعلی اقتصادی تحت تاثیر توم و تحریم ها در کشور، که منجر به افزایش قیمت ها و در نتیجه کاهش قدرت مصرف کننده شده است و همین امر منجر به کاهش کیفیت محصولات توسط واردکنندگان و تولید گنندگان شده است.

سوالات متداول سنباده پائولا

زیرا مصرف کنندگان توان خرید محصولات را ندارند و در مقابل تولیدکنندگان کیفیت محصولات را کاهش دادند تا بتوانند فروش بیشتری داشته باشند و سود بیشتری کسب کنند. گروه ساینده و سنباده پائولا تمام محصولات خود را در 2 نوع اکونومی و اکسلنت تولید نموده است که نوع اکونومی با قیمت مناسب و کیفیت اقتصادی که منجر به جلب رضایت مصرف کنندگان به بازار عرضه شده است و کیفیت بسیار خوبی نسبت به فلاپ دیسک های ارزان قیمت بی کیفیت در بازار دارد.

سوالات متداول سمباده پائولا

نوع اکسلنت که از بهترین مواد اولیه و متریال های تشکیل شده است و حتی دارای استاندارد های لازم برای صادرات به اروپا و آمریکا می باشد. دارای حداکثر کیفیت اما با قیمتی نسبتا بالا عرضه می شود. علت قیمت بالاتر مواد اولیه با کیفیت آن است.

سوالات متداول

سوالات متداول سنباده پائولا

پشت کرکی مشکی از پودر ساینده سیلیکون کارباید تهیه شده است که مخصوص سایش سنگ ساختمانی و معدنی، شیشه، چدن و فلزات آلیاژی می باشد. که به رنگ مشکی (سیاه) می باشد. که قیمت مواد سیلیکون کارباید به مراتب از اکسید آلومینیوم بیشتر و گران قیمت تر است.

سوالات متداول در سایت پائولا

پشت کرکی قرمز از پودر اکسید آلومینیوم یا (آلومینیوم اکساید) تشکیل شده که مخصوص سایش چوب و فلزات عمومی و پلاستیک می باشد. که به رنگ قرمز یا قهوه روشن است و قیمت آن نسبت به سیلیکون کارباید به مراتب کمتر است.

سوالات متداول پائولا

در کل یکی از ابزار های تشخیص کیفیت یک محصول قیمت آن است. اگر قیمت یک محصول بصورت نامتعارف ارزان باشد نشان از تقلبی بودن و بی کیفیت بودن آن محصول است. برای مثال اگر قیمت یک محصول بصورت کلی در بازار بین 2.5 تا 3 دلار است و شما محصولی را یافتید که قیمت آن 2 دلار بود باید به کیفیت آن محصول شک کرد.

عامل بعدی تشخیص محصولات بی کیفیت برند هایی است که نه بسته بندی مناسبی دارند و نه سایت و هویتی از آنها وجود دارد این محصولات به دلیل کیفیت بسیار پایین بصورت موقت در بازار هستند و در پارت های بعدی با برند جدید عرضه می گردند زیرا مشتری بعد از خرید اول از بی کیفیت بودن آن محصول اطمینان حاصل می کند و اگر با برند قبلی عرضه شود خریدار ندارد.

پشت کرکی پائولا در 2 نوع کیفیت اکونومی و اکسلنت عرضه می گردند که هر دو از کیفیت بسیار خوبی بهره می برند اما نوع اکسلنت حداکثر کیفیت است.

پاسخ به سوالات متداول در سایت پائولا

اصلی ترین علت آن سودجویی تاجر می باشد که البته اگر به ریشه آن توجه نماییم متوجه می شویم علت اصلی نوع نگاه مصرف کننده به قیمت است. مصرف کنندگان معمولا در نگاه اول قیمت را معیار خرید خود قرار می دهند. در واقع قیمت ارزان مجال تفکر مصرف کننده را درباره کیفیت از او می گیرد. و همین امر سبب می شود که مصرف کننده محصول بی کیفیتی را خرید کند که به مراتب از یک محصول اصلی و با کیفیت برایش گرانتر تمام می شود.

مسلما هر محصولی که قیمت آن بصورت نا متعارف پایین باشد در مواد اولیه آن بسیار صرفه جویی شده و از بی کیفیت ترین مواد اولیه در آن استفاده شده است. این قاعده از فلاپ دیسک های ارزان قیمت در بازار مستثنی نیست.

پاسخ به سوالات متداول در سایت پائولا

سوالات متداول پائولا

همانطور که در مطالب قبلی توضیح داده شده مهم ترین و راحت ترین روش برای تشخص پشت کرکی اصل از تقلبی قیمت است. زیرا معمولا بهترین ابزار سودجویان برای تحریک حس طمع خریدار قیمت ارزان است. منظور از قیمت ارزان، قیمتی است که تفاوت بسیاری زیادی با برندهای دیگر دارد.

بنابراین مهم ترین اصل تفاوت قیمتی است، در مرحله بعدی میتوان به ضخامت کاغذ پشت کرکی توجه نمود، اگر کاغذ پشت کرکی نازک باشد مسلما نمی توان از آن توقع داشت که کیفیت مطلوبی داشته باشد. همچنین نوع بسته بندی در کیفیت محصول تاثیرگذار است شاید تعجب کنید اما واردکنندگانی که برای محصول خود ارزش قائل نیستند و فقط یکبار می خواهند آن محصول را عرضه کنند به هیچ عنوان به دنبال بسته بندی با کیفیت و مرغوب نیستند.

سوالات متداول در سایت پائولا

سوالات متداول پائولا

کیفیت اکونومی در محصولات پائولا سطحی از کیفیت است که کیفیت در حالت استاندارد قرار دارد و در عین حال قیمت در سطح رقابتی قرار می گیرد و بسیار مناسب است و اکثر مصرف کنندگان قدرت خرید آن را دارند.

کیفیت اکسلنت در محصولات پائولا سطحی از کیفیت است که کیفیت در حالت خداکثر قرار دارد و در این نوع محصول از بهترین مواد اولیه استفاده شده است که استفاده از مواد اولیه درجه 1 منجر به افزایش بهای تمام شده قیمت می گردد. و همین امر منجر به افزایش قیمت کالا می شود. این محصول برای افرادی مناسب است که به دنبال حداکثر کیفیت می باشند.

پاسخ به سوالات متداول در سایت پائولا

سوالات متداول
سوالات متداول سایت سنباده پائولا
سوالات متداول سایت پائولا
گروه ساینده و سنباده پائولا
سوالات متداول پائولا

سوالات متداول در سایت پائولا

سوالات متداول سایت پائولا

برای شروع به قیمت سنباده رولی توجه نمایید. اگر قیمت بصورت غیر منطقی پایین تر از برندهای دیگر بود حتما باید به کیفیت آن شک کنید. پایین بودن قیمت یعنی پایین بودن کیفیت مواد اولیه. هیچ تولید کننده عاقلی محصولی را که با مواد اولیه با کیفیت تولید کرده است زیر قیمت نمی فروشند که منجر به زیان او شود.

رول سنباده با کیفیت دارای پارچه ای کتان و بسیار نرم و منعطف است که دارای 100 درصد کتان است. اما سنباده رولی بی کیفیت دارای پارچه ای از جنس پلی استر است که قیمت بسیار ارزانتری نسبت به نوع کتان آن دارد.

پاسخ به سوالات متداول در سایت پائولا

سوالات متداول سایت پائولا

بله، گروه ساینده پائولا تمامی محصولات خود را بدون هیچ قید و شرطی ضمانت می کند و اگر شخصی از یکی از محصولات رضایت نداشته باشد می تواند آن را مرجوع نماید و مبلغ خود را پس بگیرد.

گروه ساینده پائولا با توجه به اطمینان از کیفیت محصولات خود و برای جلب رضایت مشتریان و مصرف کنندگان گرامی، اقدام به گارانتی بی قید و شرط تمام محصولات خود نموده است.

پاسخ به سوالات متداول در سایت پائولا

سوالات متداول سایت پائولا

همیشه باید به قیمت ارزان شک کرد. قیمت ارزان به این معنی است که تولید کننده از کیفیت مواد اولیه محصول کاسته است و این تفاوت قیمت بسیار منجر به تولید محصول بی کیفیت می شود. بنابراین همیشه باید از کیفیت ارزان ترسید.

پاسخ به سوالات متداول در سایت پائولا

کاربرد اصلی فلاپ دیسک زیرکونیوم بر روی قطعات استنلس استیل است. به این دلیل که این نوع فلاپ دیسک قطعه را نمی سوزاند و رنگ قطعه را سیاه نمی کند بنابراین به قطعه آسیب وارد نمی شود. یکی دیگر از مزایای فلاپ دیسک زیرکونیوم  قدرت براده برداری و عمر آن است. و می توان آن را روی فلزات بسیار سخت مورد استفاده قرار داد.

علاوه بر قدرت براده برداری، سرعت براده برداری در این فلاپ دیسک زیرکونیوم بالاتر از دیگر متریال است. البته بجز نوع سرامیک آن که بسیار از نوع زیرکونیوم قوی تر است.

سوالات متداول در سایت پائولا

این سوال بسیار کلی است و ما در اینجا بصورت مختصر برای شما توضیح می دهیم ولی برای اطلاعات بیشتر می توانید از لینک مندرج در همین مطلب مراجعه نمایید و بطور مفصل از اطلاعات مورد نظر بهرمند شوید.

بطور کلی رول سنباده یا سنباده رولی از لحاظ کارکرد در 2 نوع در بازار وجود دارد:

1- رول دستی : سنباده رولی دستی همانطور که از نامش پیداست توسط دست عملیات سایش انجام می گردد به همین دلیل به آن دستی می گویند.

2- رول ماشینی : این نوع سنباده رولی توسط دستگاه تسمه ای یا همان ماشین عملیات سایش را انجام می دهد یعنی ابتدا سنباده رولی به تسمه تبدیل می شود و سپس توسط دستگاه عملیات سایش انجام می شود.

رول سنباده از نظر نوع ساینده به 4 نوع تقسیم می گردد :

1- رول سنباده سیلیکون کارباید 2- رول سنباده آلومینیوم اکساید 3- رول سنباده زیرکونیوم 4- رول سنباده سرامیک

در صفحه رول سنباده پائولا توضیحات دقیق و کاملی در رابطه با سنباده رولی پائولا داده شده است.

پاسخ به سوالات متداول در سایت پائولا

گروه ساینده پائولا کیفیت محصولات اکونومی خود را در سطح استاندارد حفظ می کند به این معنی که در هیچ شرایطی کیفیت محصولات پائولا از حالت استاندارد پایینتر نخواهد رفت و این نقشه راه بسیار ارزشمند است. بنابراین می توان مطمئن بود که حداقل کیفیت در محصولات اکونومی پائولا کیفیت استاندارد است که می تواند در تمام کشورها مورد استفاده قرار بگیرد.

پاسخ به سوالات متداول در سایت پائولا

5/5 - (116 امتیاز)

1 دیدگاه دربارهٔ «سوالات متداول»

  1. یعقوب حسینی نسب

    پاسخ های بسیار خوبی به سوالات داده شده است. اما من یک سوال دارم چطور می توانم فلاپ دیسک اصل را تشخیص دهم ؟ این روز ها فلاپ دیسک های تقلبی زیادی در بازار وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت خرید سهم عمده با ما در تماس باشید